Вербейник монетчатий Голділокс (Lysimachia numularia 'Goldilocks')

  • Код продукту: TOV122
  • Наявність: На складі
  • 30.00 грн

  • Без ПДВ: 30.00 грн


Вербейник монетчатий Голділокс (Lysimachia numularia 'Goldilocks')


  Багаторічна морозостійка рослина з лежачим стеблом до 30 см завдовжки. Листя на коротких черешках, розташовані супротивно, овальні, до 2,5 см завдовжки. Квітки поодинокі, пазушні, жовті, до 2,5 см в діаметрі. Цвіте 15-20 днів з кінця травня по серпень в залежності від освітлення.  Відмінною рисою цього виду є його здатність утворювати килимовий покрив не тільки на горизонтальній поверхні, але й на досить крутих схилах. Дуже декоративні "напливи" його пагонів зверху на прямовисних поверхнях.
   Прекрасно розмножується вегетативним шляхом. Розмножувати можна відділенням вкорінених пагонів протягом усього сезону. Рослина невибаглива. Добре росте на вологих місцях на сонці і в півтіні. Вербейник досить добре переносить посуху, здатний виносити тривале затоплення, стійкий до скошування і витоптування.
   У декоративних цілях використовується переважно як цінна декоративно листяна рослина. З нього можна робити великі килимові плями в тіні. Особливо гарний вербейник монетчатий для декорування берегів водойм, так як його довгі звисаючі пагони прекрасно виглядають у верхніх шарах води в басейні.

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший