Цибуля Христофа (Allium cristophii), насіння

  • 12.00 грн
  • Без ПДВ: 12.00 грн
  • Наявність:На складі
  • Код продукту: semenakv51Цибуля Христофа (Allium cristophii), насіння

ціна вказана за 10 шт, 2018 

   Декоративні луки - близькі родичі звичайної цибулі та часнику і входять в підсімейство Цибулевих (Alliaceae) , сімейство Амарилісових (Amaryllidaceae). Якщо потерти лист, стебло або цибулину будь-якої рослини з цього сімейства, то з'явиться  «цибульний» або «часниковий» запах. У природі зустрічається кілька сотень видів луків, які зростають в північній півкулі.
   Кулі суцвіть Цибулі Христофа досягають 30 см в діаметрі. Навіть після цвітіння рослина не втрачає привабливого вигляду. Величезні засохлі кулі суцвіть цього сорту виглядають не менш чарівно в осінньому саду, ніж бузкові -навесні.


Посів насіння
   Насіння висівають навесні або восени. Сіянці пікірують на добре освітлені гряди.
   При насіннєвому розмноженні слід враховувати два важливих моменти. По-перше, більш продуктивний підзимовий посів, при якому потрібен  вплив на насіння комплекс умов осінньо - зимово-весіннього сезону. Його навіть не завжди вдається замінити тим же терміном зберігання насіння в холодильнику. І по-друге, при вирощуванні з насіння багато видів цибулі - анзур, черемша та ін.  зацвітають на 3-8-й рік, тільки після того, як цибулини досягнуть маси, достатньої для репродуктивного розвитку.
   При вирощуванні рослин з насіння кущі можна ділити з третього року життя.

Написати відгук

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший