Чубушник Лемуана "Інносенс" (Philadelphus lemoinei 'Innocence')

  • Код продукту: kushi64
  • Наявність: На складі
  • 75.00 грн

  • Без ПДВ: 75.00 грн


Чубушник Лемуана "Інносенс" (Philadelphus lemoinei 'Innocence')

у продажу рослини до 60 см


Декоративність: великими листками з біло-жовтими смужками і штрихами і великими не махровими білими квітками з сильним ароматом.

Опис: Сорт Лемуана 1927 р. Крона розлога з міцними гілками. Листя черешкові, супротивні, яйцевидно-ланцетні, на вершині загострені, великі, з зубчастим краєм, зелені з хаотично розкиданими білувато-жовтими смужками, плямами і штрихами. Квітки великі, прості і напівмахрові, білі з сильним ароматом, розташовані по 3-6 штук на верхівках пагонів. Цвіте в кінці червня-липні.

Оптимальні умови вирощування: 

Світлолюбивий, виносить півтінь. У затінених умовах листя зеленіють.

Помірно вимогливий до ґрунту. Віддає перевагу добре дренованим, свіжим і вологим, досить родючим, супіщаним  ґрунтам. Досить посухостійкий. Не переносить надмірного зволоження і засолення ґрунту. Добре переносить міське середовище.

Особливості агротехніки:
Добре відгукується на підживлення і поливи в посушливі періоди. Рекомендується підгодівля фосфорно-калійними добривами після цвітіння. Рекомендується обрізка рано навесні з видаленням старих (старіше 10 років), слабких і поламаних гілок. Після цвітіння проводять коригуючу обрізку. Досить стійкий до шкідників і хвороб. Добре переносить пересадку.

Використання: для створення галявин, в деревно-чагарникових і чагарникових групах, в композиціях з хвойними і трав'янистими рослинами. 
Зимостійкість: висока, в суворі зими можуть пошкоджуватися пагони.

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший