Мюленбекія сплутана (Muehlenbeckia complexa)

  • 50.00 грн
  • Без ПДВ: 50.00 грн
  • Наявність:На складі
  • Код продукту: K87Мюленбекія сплутана  (Muehlenbeckia complexa)
  
   Такий рід, як мюленбекія (Muehlenbeckia) має пряме відношення до родини гречані (Polygonaceae). Він об'єднує приблизно 20 видів різних лазячих або звисаючих напівчагарників і чагарників, що є вічнозеленими. У природі вони зустрічаються в Новій Зеландії та Австралії.
   Сильно розгалужені, здерев'янілі, тоненькі стебла переплітаються один з одним. Найбільш компактні види мають пагони довжиною не більше 15 сантиметрів, а у найбільших вони бувають до 300 сантиметрів. Рівна кора має буре або коричнево-червоне забарвлення. Маленькі чергові листочки, які є короткочерешковими, ​​мають форму овалу або клиноподібну.   Маленькі (діаметр півсантиметра ) квіточки зеленувато-жовтого або білого забарвлення не мають декоративної цінності.
   Незважаючи на велику кількість видів, в домашньому квітникарстві використовується, як правило, лише один - мюленбекія охоплююча або сплутана (Muehlenbeckia complexa). Її маленькі (в діаметрі від 0,6 до 1,5 сантиметрів) листочки, що мають форму овалу, пофарбовані в темно-зелений колір, а по краях і вздовж жилок вони відливають червоним.

Написати відгук

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший