Епіфіллум рожевий (Epiphyllum)

  • 0.00 грн
  • Без ПДВ: 0.00 грн
  • Наявність:Немає в наявності
  • Код продукту: K80.1Епіфіллум рожевий  (Epiphyllum)-

на продаж-розсада

сімейство Кактусові (Cactaceae) - епіфітні кактуси, поширені від Мексики до тропіків Америки. Мають кущову форму росту, з здерев'янілою основою і листоподібним стеблом. Цвіте великими яскраво-червоними квітами незвичайної краси. На одній дорослій рослині може бути до 20! квіток. Плоди його їстівні. Навіть в кімнатних умовах при штучному перехресному запиленні квіток можна отримати великі, завбільшки зі сливу, плоди. Зовні вони пурпурні або зеленувато-жовті (залежно від забарвлення квіток), часто покриті колючками. М'якоть плодів ароматна, їстівна, має приємний солодкуватий і екзотичний ананасно-суничний смак.

освітлення

Для рясного і ефектного цвітіння Епіфіллуму необхідно якомога більше розсіяного світла, він добре росте на західних і східних вікнах. На вікнах північної орієнтації цвітіння може бути не таким рясним. На південних вікнах в полуденний час необхідно притінення. У літній період Епіфіллум рекомендується виставити на свіже повітря, в світле, але без прямих сонячних променів, місце.

температура

У весняно-літній період - 20-25 ° C.

 З листопада по лютий - 10-15 ° C.

полив

Епіфіллуми, як і всі кактуси вологих лісів, треба поливати набагато частіше, ніж види, що походять з посушливих областей, грунт в горщику завжди повинен бути помірно вологим. Поливають у міру підсихання верхнього шару субстрату. Воду треба використовувати м'яку, кімнатної температури. В період відносного спокою, взимку, полив скорочують. При дуже холодній зимівлі полив треба припинити зовсім. З початком весни полив злегка збільшують, а з появою бутонів починають поливати рясно.

добриво

У весняно-літній період епіфіллуми підгодовують 2 рази на місяць добривами для кактусів. При появі бутонів можна провести підгодівлю коров'яком (1 частина на 4 частини води). Після цвітіння і до кінця літа таку підгодівлю можна повторювати кожні 2 тижні.

Грунт

Родюча, її можна скласти з листової, волокнисто-дернової землі, піску і товченого деревного вугілля (4: 1: 1: 1). Можна також використовувати готовий субстрат для кактусів з домішкою значної частини торфу, або в напівперепрілу листову суміш додати 1/4 крупнозернистого піску. Кислотність грунту повинна бути в районі рН 5-6. Вапно протипоказане.


Написати відгук

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший