Цибуля Шуберта (Allium schubertii), насіння

  • Код продукту: semenakv11
  • Наявність: На складі
  • 14.00 грн

  • Без ПДВ: 14.00 грн


Цибуля Шуберта (Allium schubertii), насіння

ціна вказана за 10 шт, 2019 

   Декоративні луки - близькі родичі звичайної цибулі та часнику і входять в підсімейство Цибулевих (Alliaceae) , сімейство Амарилісових (Amaryllidaceae). Якщо потерти лист, стебло або цибулину будь-якої рослини з цього сімейства, то з'явиться  «цибульний» або «часниковий» запах. У природі зустрічається кілька сотень видів луків, які зростають в північній півкулі.
   Цибуля  Шуберта - багаторічна трав'яниста рослина з кулястою або яйцевидною цибулиною, яка  в діаметрі досягає 2-3 см.

   Квітки зібрані в кулясті або напівкулясті, багатоквіткові, пухкі парасольки. Оцвітина зірчаста, білувата або рожева. Листочки оцвітини оснащені брудно-пурпуровою або зеленуватою жилкою. Квітконосні стебла трубчасті, порожнисті, довжиною до 60 см. Плід - коробочка. Цвіте цибуля Шуберта в середині - на початку травня. Цвітіння триває 10-16 днів. У культурі з 1896 року.

  Один з найкращих матеріалів для створення композицій з сухоцвітів.


Посів насіння
   Насіння висівають навесні або восени. Сіянці пікірують на добре освітлені гряди.
   При насіннєвому розмноженні слід враховувати два важливих моменти. По-перше, більш продуктивний підзимовий посів, при якому потрібен  вплив на насіння комплекс умов осінньо - зимово-весіннього сезону. Його навіть не завжди вдається замінити тим же терміном зберігання насіння в холодильнику. І по-друге, при вирощуванні з насіння багато видів цибулі - анзур, черемша та ін.  зацвітають на 3-8-й рік, тільки після того, як цибулини досягнуть маси, достатньої для репродуктивного розвитку.
   При вирощуванні рослин з насіння кущі можна ділити з третього року життя.

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший