Більбергія поникла (Billbergia nutans)

  • 150.00 грн
  • Без ПДВ: 150.00 грн
  • Наявність:На складі
  • Код продукту: K13.1Більбергія поникла (Billbergia nutans)

 у продажу  рослина, горщик 0,30 л

   Скромна більбергія з дивовижною витонченістю  гармонізує вплив на інтер'єр і за своїми вимогам до догляду по праву може вважатися невибагливою рослиною.
   Більбергія (Billbergia) - не зовсім звичайний представник сімейства бромелієвих. Це трав'янистий багаторічник, часто розвивається в природі у формі епіфіту. На відміну від більшості своїх родичів, у більбергії листя схожі на злаки, або цибулинні - довгі, вузькі, із загостреною верхівкою. Поверхня листя покрита дрібними лусочками, з шипами по краю,  шкірясті і жорсткі.
   Більбергія в висоту досягає максимум півметра. Але завдяки широкому кущику, пишній і розлогій дернинці, рослина здається куди більшою. Власне, більбергія зростає не зовсім дерниною: материнська рослина утворює сотні діток, розростаючись щільною групкою і поступово заповнюючи весь простір контейнера. Молоді розетки здатні зацвісти вже на третій рік. Материнська розетка відмирає незадовго після цвітіння, постійно заміщаючись новими дітками.
    Більбергія може пристосуватися практично до будь-яких умов.
    Головний козир більбергії - здатність адаптуватися до самого мізерного освітлення. Це одна з небагатьох кімнатних рослин, які в інтер'єрі, в глибині кімнат відчувають себе майже так, як і на підвіконні. А такі здібності дозволяють використовувати Більбергію для прикраси інтер'єру, в ролі повноцінного акценту в дизайні та оформленні житлових просторів. Для більбергії не придатні лише яскраво освітлені майданчики з прямими сонячними променями, особливо полуденними. Більбергія буде комфортно себе почувати в будь-яких приміщеннях, в яких температура не падає нижче 12 градусів як влітку, так і взимку.

Написати відгук

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший