Лавр благородний (Laurus nobilis)

  • 0.00 грн
  • Без ПДВ: 0.00 грн
  • Наявність:Немає в наявності
  • Код продукту: K93Лавр благородний (Laurus nobilis)

 У продажу  молоді рослини для кімнатного вирощування в контейнері 0,4 л, висота до 15 см, фото 2

Вирощування лавра в кімнатних умовах

   У кімнатах температура вирощування в зимовий час повинна бути близько 10 градусів тепла. А з весни і до жовтня рослину найкраще тримати на вулиці, або на балконі.

  У перший рік сіянці прекрасно обходяться без підживлення, але починаючи з другого року вирощування, можна застосовувати будь-які мінеральні добрива у вигляді розчину в невеликих дозах. Лавр гарно почувається на будь-яких типах грунтів, не переносить перезволоження.

  Виростивши лавр у себе вдома, ви отримаєте чудову  вічнозелену рослину. І до того ж завжди мати чудову пряність у себе на підвіконні.

   

  З історії рослини

  Лавр  часто був символом чоловічої сили та краси бога Аполлона. У Греції ця рослина була одним з кращих прикрас для дому. Щоб приснився віщий сон, потрібно було гілку лавра благородного покласти під матрац. Також з давніх часів вірили, що за допомогою листків лавра можна було захистити себе від грози. Імператор Риму Тіберіус одягав вінок з лавра благородного під час грози. Він був упевнений, що він захистить його від удару блискавки.

    Дуже корисними є листя лавра, їх краще всього збирати з  листопада до кінця лютого. Листя збирають коли дереву виповниться чотири роки.

    Найчастіше використовують листя рослини як пряність. Вони мають приємний запах і гіркий смак.

Написати відгук

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший