Кентрантус червоний (Сentranthus)

  • 0.00 грн
  • Без ПДВ: 0.00 грн
  • Наявність:Немає в наявності
  • Код продукту: TOV67.1Кентрантус червоний (Сentranthus)


Кентрантус -гарноквітучий яскравий багаторічник сімейства валер'янових. Кентрантус підійде для сонячного квітника, рабатки або альпійської гірки.

Кентрантус (інші назви шпороквітник валеріана червона) - багаторічна гарно, яскраво і тривало квітуча рослина сімейства валер'янових. Рослина не часто зустрічається в наших садах.

Висота рослини до 60 см. Утворює розгалужені кущики діаметром до 60 см. Дрібні квітки дуже запашні, привабливі для бджіл і метеликів, зібрані у великі розгалужені куполоподібні суцвіття. Забарвлення квітів може бути різних відтінків рожевого, малинового і червоного, а також білого кольору. Цвіте кентрантус з червня до заморозків, якщо після першої хвилі цвітіння зрізати зів'ялі суцвіття. Кентрантус зростає лише на сухих теплих сонячних місцях, захищених від протягів, з родючим  добре дренованим грунтом.

Після першого цвітіння суцвіття потрібно зрізати, тоді незабаром кентрантус зацвіте знову. Восени надземну частину зрізають дощенту. Рослина зимостійка, але може постраждати в особливо суворі безсніжні зими, а також під час відлиг від вогкості, на зиму необхідно легке укриття сухим листом.

Розмножується кентрантус насінням. Їх можна сіяти на розсаду в квітні або у відкритий грунт в травні або під зиму. На постійне місце кентрантус висаджують в серпні, дотримуючись відстань між рослинами близько 50-60 см. Кентрантус схильний до самосіву, навесні при виявленні молодих сіянців, можна обережно перенести їх на грядку для дорощування. Також можна розмножувати поділом кореневищ восени. Кожні 3-4 роки посадки кентрантуса необхідно відновлювати поділом кущів або насінням.

Написати відгук

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший