Датура жовта густо махрова (лат. Dature) , насіння

  • Код продукту: semenakv2
  • Наявність: На складі
  • 15.00 грн

  • Без ПДВ: 15.00 грн Датура жовта густо махрова (лат. Dature) , насіння


рік збору 2021  в пакетику 5 шт

Датура, або дурман - рід рослин сімейства пасльонових. У природному середовищі росте як вічнозелений чагарник, що відрізняється великими листками, декоративними ароматними квітами білого, бузкового, жовтого, фіолетового кольору. У садах України вирощується як сезонний однорічник. Зростає красивим розлогим кущем, вирізняючись великим оксамитовим листям і ефектними трубчастими квітами-дзвонами. Квіти поодинокі, великі. Кожен з них цвіте лише одну ніч, проте загальне цвітіння до заморозків дуже рясне.

   На зиму рослину заносять в горщиках в приміщення і вирощують як діжкову. Цвітіння розтягується в цьому випадку до кінця січня.


Посів насіння

   Насіння досить великі, висівають на розсаду навесні, за 10 тижнів до останніх заморозків. На особливу увагу заслуговує підготовка посадкового матеріалу. Насіння поміщають в ємність, заливають теплою водою, залишають на півгодини. Те насіння, що не потонуло, відкидають - воно не придатне для посіву. Решту насіння просушують. При бажанні, насіння замочують в стимуляторі росту.

   У ємність для посіву додають на дно трохи торфу, зверху - грунтосуміш. Насіння розкладають по поверхні і присипають на 1 см землею. Виключають доступ світла, накриваючи посіви, або переміщаючи їх в темне місце. Сходи очікують, через 2-4 тижні. Температура проростання від 10-12, оптимальна 25 С.

   Після появи перших паростків, контейнер переносять в освітлене місце. Розсаду поливають, накривають склом. Посіви часто провітрюють, скло протирають.

   Після появи 2-3 листочків сіянці пікірують, розсаджуючи в окремі горщики, заглиблюють в землю. На початку червня рослини переносять в  ґрунт, перед цим сіянці потроху загартовують. До моменту висадки на відкрите місце розсада повинна досягати 15 см у висоту.

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший